Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprasza psychologów z tarnobrzeskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na spotkanie szkoleniowo-informacyjne organizowane w ramach sieci współpracy i samokształcenia.

          Celem będzie stworzenie grupy wsparcia, wymiana doświadczeń, współpraca m.in. w obszarze pracy diagnostycznej, terapeutycznej i szkoleniowej oraz wsparcie specjalistów w bieżącej pracy.

 Przedszkola Szkoły

18 listopada 2022 r.

godz. 11:00

4 listopada 2022 r.

godz. 13:00

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, studentów pedagogiki, psychologii, mających w kierunkach założenia pracy z dziećmi i młodzieżą, wychowawców oraz osoby zainteresowane tematyką na konferencję:

plakatkonferencji

 

Zapisy wyłacznie poprzez Kartę zgłoszenia

 

 

dzień doradztwa22 października serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i uczniów do naszej poradni. Od godziny 8 do 13 będzie miał miejsce dyżur doradcy zawodowego. Zapraszamy niezdecydowanych uczniów, tych, którzy nie wiedzą co robić ze swoją przyszłością, jaki wybrać zawód, szkołę, jak również tych którzy chcą poznać swoje zainteresowania, predyspozycje. Wybór przyszłości zawodowej jest jedną z podstawowych decyzji jaką młodzi ludzie kończący szkołę podstawową muszą podjąć . Właściwa ścieżka edukacyjno zawodowa jest ważna też dla uczniów kończących szkoły branżowe, technika i licea!!! Dlatego nie zwlekajcie.... zapraszamy!!! Ul. Kościuszki 30