wakacjeZ okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom  składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Informujemy również, że nasza poradnia w okresie

od 12 lipca 2021 r. do 20 sierpnia 2021 r. jest czynna w godz.

od 730 do 1530

26.05 Apel ZNP do Premiera 1 1536x865

W specjalnym liście do Premiera RP Związek Nauczycielstwa Polskiego zwraca się o wstrzymanie prac nad nowymi rozwiązaniami w zakresie edukacji włączającej i poddanie projektowanych zmian rzeczywistym konsultacjom.

Tekst listu

Plakat zalogujSzanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu wraz z Państwową Uczelnią Zawodową w Tarnobrzegu zaprasza nauczycieli na konferencję w ramach Tarnobrzeskich Seminariów Pedagogicznych pt.

"Zaloguj do myślenia - bezpieczeństwo w sieci jako wyzwanie współczesnej profilaktyki i edukacji".

Szczegóły konferencji na plakacie.

Link do zgłoszeń dla nauczycieli:
 
Serdecznie zapraszamy
plakat cyberprzemocPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprasza na szkolenie "Cyberprzemoc -procedury interwencji kryzysowej", które odbędzie się 24.05.2021. Szkolenie dedykowane jest nauczycielom, pedagogom, osobom pracującym z dziećmi i młodzieżą.
 
Plakat i informację w załączniku.
Formularz zgłoszeniowy: