plakat zach ryzzach ryzykSzanowni Państwo mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji dotyczącej zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży.
 
 
 
 
Termin konferencji:  29.03.21, godz. 10.00 - start.
 

Formularz zgłoszeniowy

 

zaproszenie rodzWebinarium przeznaczone jest dla rodziców dzieci i nastolatków, chcących pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą stanów psychicznych młodych ludzi oraz radzenia sobie z nimi. Dodatkowo, będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób rozmawiać z nastolatkiem tak, aby wspierać go w pokonywaniu trudności. Dowiecie się Państwo, co jest normą a co wymaga konsultacji w okresie nastoletnim oraz jakie są wczesne symptomy depresji u dzieci i młodzieży. Zastanowimy się, jak rozmawiać z nastolatkiem w kryzysie, szczególnie w sytuacji kiedy dowiadujecie się Państwo, jako rodzice, o występujących u dziecka myślach samobójczych. Dostaniecie Państwo także informację, gdzie można szukać pomocy dla dziecka i jego rodziny w naszym mieście i okolicach.

Nowy termin:

Webinarium jest bezpłatne, odbędzie się we wtorek, 06.04.2021, w godzinach 19:00 -20:30.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy

 

Osoby zgłoszone otrzymają w dniu poprzedzającym link do szkolenia – platforma ZOOM.

Prowadząca: Katarzyna Kopeć – psycholog, psychoterapeutka.

💻❗[WEBINARIA DLA PORADNI]❗💻 👉Zapraszamy specjalistów (pedagogów i psychologów) z poradni psychologiczno-pedagogicznych...

Opublikowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji Środa, 3 marca 2021

zapr inforPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty nt.: "Depresja i lęki u nastolatków. Myśli rezygnacyjne i samookaleczenia". Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat symptomów depresji u dzieci i młodzieży. Porozmawiamy o tym, co jest normą a co wymaga konsultacji specjalistycznej w okresie nastoletnim. Przypomnimy informacje, jak rozmawiać z nastolatkiem w kryzysie oraz gdzie można szukać pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Termin warsztatów: 9 marca 2021 r. godz. 16:00 - 18:00

Karta zgłoszenia na warsztaty